ZpětÚvod Novinky

Novinky

Automatické doplňování adresy nemovitosti 

Obrázek pro spuštění videa zadání lokality Zadat přesnou adresu nabízené nemovitosti je nyní ještě snadnější. Stačí vám k tomu jen pár písmen z názvu ulice. Systém začne sám nabízet celý název a města, ve kterých se ulice může vyskytovat. Pokud si vyberete, pak se automaticky doplní země, kraj, okres a obec. Zbývá už jen, abyste doplnili orientační a popisné číslo. Adresu můžete zadat i pomocí GPS souřadnice.

 

Vyzkoušejte si automatické doplňování adresy (musíte být přihlášeni v editoru) →
Neznáte heslo do editoru? Kontaktujte nás →

Statistika počtu zhlédnutí nabídky na sreality.cz

Uživatelé systému REALBrána si již zvykli na statistiku, která vypovídá o tom, kolikrát byla nabídka na jejich webu zhlédnuta. Nově mohou také sledovat počet prohlížení nabídky na nejnavštěvovanějším realitním serveru sreality.cz, kam ji prostřednictvím systému REALBrána vyexportovali. Počet zhlédnutí lze zobrazovat v přehledném grafu a je tak možné pozorovat souvislosti s topováním.

Komfortnější zadávání lokality v poptávce

Přejít na stránky youtube.com 

Zadání lokality v poptávce je nyní skutečně jednoduché a navíc zábavné. Přidali jsme hned dva nové způsoby. Prvním z nich je kružnice na mapě. Animovanou kružnici vy nebo návštěvník vašeho webu umístíte na požadovanou oblast na mapě a případně upravíte její průměr. Poptávka pak bude automaticky párovaná s nabídkami, které jsou situovány v oblasti uvnitř kružnice. Druhý způsob je zadání oblasti pomocí tzv. polygonu - na mapě se pomocí přímek "nakreslí" poptávaná oblast. Takto lze zadat i více oblastí v jedné poptávce.

 

Vyzkoušejte si zadání lokality na webu →
Vyzkoušejte si zadání lokality v editoru (musíte být přihlášeni v editoru) →
Neznáte heslo do editoru? Kontaktujte nás →

Vylepšená funkce Hlídací pes Obrázek Hlídací pes

Kromě komfortnějšího zadávání lokality jsme také upravili samotný formulář pro zadávání poptávky. Návštěvníky vašeho webu by tak nemělo od dokončení formuláře nic odradit. Nevynechali jsme ale žádnou položku, kterou váš potenciální zákazník nebo vy potřebujete k hledání optimální nemovitosti.

Prohlédněte si funkci Hlídací pes →

Rychlé náhledy na fotografie nemovitosti

Tato vlastnost umožňuje prohlédnout si další fotografie nemovitosti, aniž by návštěvník vašeho webu musel mít zobrazený detail nabídky. Stačí, když přejede kurzorem přes náhled fotografie ve výpisu nabídek a následně se mu automaticky při každém dalším pohybu zobrazí jiná fotografie.

Prohlédněte si rychlé náhledy na fotografie ve výpisu nabídek →

Zobrazte vybrané nabídky na úvodní stránce webu

Obrázek nabídek na úvodní stránce  

Na úvodní stránce vašeho webu můžete nechat zobrazovat vámi vybrané nemovitosti. Stačí u nabídky zaškrtnout alespoň jeden z nabízených příznaků: Novinka, Doporučujeme a Sleva. Nabídka se pak automaticky zobrazí na úvodní stránce v příslušné sekci.

 

Prohlédněte si zobrazení nabídek na úvodní stránce →

Stejné rozměry fotek ve výpisu

Do systému REALBrána jsme přidali funkci, která automaticky upravuje obrázky nabídky, a to tak, že všechny fotky mají stejné rozměry. Nemusíte si tedy lámat hlavu tím, zda jako hlavní obrázek použít fotku na výšku či na šířku, výsledek bude vždy stejný.

Prohlédněte si fotografie ve výpisu nabídek →

Přehledné zobrazovaní oblíbených nabídek Obrázek záložky pro oblíbené nabídky

Nabídky, které si návštěvník vašeho webu umístí do schránky, teď bude mít neustále po ruce. Při procházení stránek bude vždy zobrazena záložka označující oblíbené položky a jejich počet. Po přejetí záložky kurzorem se pomocí animace nabídne zobrazení schránky.

Přidejte si nabídky do schránky a sledujte záložku →

Social bar v detailu nemovitosti

Pomocí této funkce můžete zobrazit speciální tlačítka, díky nimž mohou vaši návštěvníci poslat stránku s nemovitostí na sociální sítě, jako např. Facebook, Twitter, Linkuj a další. Nabídce mohou čtenáři dát hlas, pokud se jim bude líbit. Stejně jednoduše mohou zaslat nemovitost e-mailem sobě nebo svému známému. Neopomněli jsme ani tlačítko pro rychlý a přehledný tisk.

Prohlédněte si Social bar v detailu nemovitosti →

Stylové zobrazování fotografií

Obrazek fotografií u nabídky 

Pomocí systému REALBrána zobrazíte fotografie k vaší nabídce opravdu stylově, a to pomocí tzv. slideru. To je pás s obrázky, kterým lze posouvat. Fotografie ve slideru se lehce orámuje po přejetí kurzorem myši. Po kliknutí se fotografie zobrazí pomocí tzv. lightboxu.

 

Prohlédněte si zobrazování fotografií u nabídky →

Podobné nabídky

REALBrána nabízí na realitních webech speciální funkci, díky které se návštěvníkům vašeho webu při prohlížení nabídek zobrazují podobné nemovitosti.

Prohlédněte si zobrazení podobných nabídek u této nemovitosti →

Propracovaný detail nemovitosti Vyplňte alternativní text

Připravili jsme nové rozložení a design detailu nemovitosti. Mimo efektivního zobrazení fotografií, je kladen důraz na ty nejdůležitější informace o nabídce, kterými jsou především anotace, cena, lokalita, číslo, typ reality, plocha a kontakt na makléře. Ostatní informace je možné zobrazit po kliknutí na speciální záložku. Stejně tak lze tyto informace následně skrýt.

Prohlédněte si detail nemovitosti →

Další prvky, které dělají web přitažlivější

V dnešní době rostoucí konkurence je stále důležitější odlišit se od ostatních, a tím získávat nové klienty. Existuje mnoho různých drobných vylepšení, které v konečném efektu posunou vaší prezentaci o krok výš. Volbou nové verze systému REALBrána 1.6 se vám otevírají zajímavé možnosti, které udělají vaší prezentaci atraktivnější a dopřejí vašim klientům větší pohodlí. 

Pojďme si teď představit nejzajímavější z nich →

A další...

Poslední verze Jquery a úprava Javascriptu

Javascript je multiplatformní skriptovací jazyk obsahující objektovou orientaci, který se používá jako interpretovaný programovací jazyk pro webové prezentace.

Javascriptová knihovna jQuery je účinný nástroj oddělující „chování“ od struktury HTML kódu. Díky tomu jsme schopni poskytnout kvalitnější a stabilnější webové prezentace používající javascript. 

Jednoduše řečeno, javascript a jQuery stojí za většinou grafických vylepšení vaší webové prezentace, a to ať už se jedná o nově zpracované otevírání obrázků, nebo třeba o výsuvné položky v menu.


Hledání nemovitosti

RSSRSS

Aktuality

Weby z dílny eBRÁNA opět uspěly v prestižní soutěži WebTop100

30říjen

Webové prezentace našich zákazníků již potřetí obhájily přední příčky v prestižní soutěži WebTop100

Automatické doplňování adresy nemovitosti

10říjen

Zadat přesnou adresu nabízené nemovitosti je nyní ještě snadnější. Stačí vám k tomu jen pár písmen z názvu ulice.