ZpětÚvodNovinky Atraktivní prvky

Atraktivní prvky

Slidery

Jednoduché, zajímavé a velmi účinné. Pohyblivé panely velmi jednoduše upoutají pozornost návštěvníků a to Vám dává možnost upozornit na nejzajímavější nabídky, fotografie a mnohé další.

Zaujalo Vás toto vylepšení? Podívejte se na ukázku →

Ligthbox

Klasické zobrazení obrázků je již minulostí. REALBrána Vám nabízí nový způsob otevírání fotografií pomocí prvku ligthbox. Tuto novinku jistě ocení všichni návštěvníci Vaší prezentace. 

Více o Ligthboxu →

TOP obrázek

Přidat obrázek do horního panelu Vám dává více možností jak rozlišit jednotlivé stránky prezentace pro lepší orientaci a vzhled.

Podívejte se sami, jak tato drobnost ozvláštní stránku prezentace →

Social Bar

Malé a efektivní "Vše v jednom". Přidejte pod svou webovou prezentaci možnost odeslat stránku na email, přidat jí do sociálních sítí nebo třeba možnost rychlého tisku.

Je toho víc, stačí pokračovat tímto odkazem →

Facebook Like Box

Pravděpodobně nejpopulárnější světová sociální síť, na které jsou každý den milióny lidí. To je spousta místo pro reklamu, která prakticky nic nestojí! REALBrána 1.6 Vám nabízí velice snadný způsob získávání fanoušků Vaší prezentace a s tím spojených mnoho výhod.

Ukázka s více informacemi je pro Vás samozřejmě připravena →

Facebook Comments

Nový způsob diskuse a to rovnou pomocí sítě Facebook? Vkládání komentářů přímo do Vašich stránek je nyní velmi jednoduché. Stačí vložit tento prvek na libovolnou stránku a o víc se již nemusíte starat.

Jak to bude vypadat? →

Twitter Widget Box

Chcete ještě více možností? My Vám je dáme! Pro všechny, kterým nestačí pouze Facebook máme možnost přidat plug-in i pro Twitter, protože čím víc bude Vaše firma vidět, tím více klientů může získat.

Ukázka Twitter Boxu →

Videogalerie

Videa z youtube přímo ve Vaší prezentaci? REALBrána 1.6 nabízí velice snadné vkládání videí na libovolnou stránku Vaší prezentace. Tuto možnost jistě oceníte a bude pro Vaše stránky velkým přínosem.

Podrobnější informace o videogalerii →

Google mapy

Možnost vložit mapy k nabídkám jistě mnozí z Vás znají již z předchozí verze systému REALBrána, ale my jsme nyní pro Vás připravily několik vylepšení, které jistě oceníte Vy i Vaši klienti.

Přehled novinek v google mapách →

Multitext

Nabízí možnost vložit do sloupce prezentace libovolný text, který pak může být zobrazen na více stránkách.

Další výhody tohoto modulu →

Komunikační formuláře

Tento modul byl standardní součástí nabídek již v předchozí verzi, ale nyní Vám dáváme nové možnosti, jako jsou například vložení formuláře na libovolnou stránku prezentace a další.

Informace o rozšíření komunikačních formulářů →

Diskuse

Dejte uživatelů příležitost vyjádřit se na Vašich stránkách pomocí diskuse. Tento druh formuláře můžete vložit na jakoukoliv stránku. Klienti zde mohou napsat své názory a ty se zobrazují pod tímto prvkem. Samozřejmostí je možnost zasahovat do proběhlé konverzace a upravovat nevhodné příspěvky. 

Další informace o diskusi naleznete zde → 


Hledání nemovitosti

RSSRSS

Aktuality

Weby z dílny eBRÁNA opět uspěly v prestižní soutěži WebTop100

30říjen

Webové prezentace našich zákazníků již potřetí obhájily přední příčky v prestižní soutěži WebTop100

Automatické doplňování adresy nemovitosti

10říjen

Zadat přesnou adresu nabízené nemovitosti je nyní ještě snadnější. Stačí vám k tomu jen pár písmen z názvu ulice.